تبلیغات
آموزش خلبانی پاراگلایدر در تهران و پرواز تفریحی پاراگلایدر در تهران 09122061238

تصویر ثابت

واکی تاکی مجاز
واکی تاکی موتورولا
خرید بیسیم
فروش بیسیم موتورولا

مهم ترین مطالب سایت

رزرو پرواز تفریحی پاراگلایدر
گالری عکس شاگردان بهمن ماه
سقوط آزاد با چتر تفریحی
آموزش سقوط آزاد و چتر بازی
فروش بیسیم پوکسینگ puxing PX-328
آموزش سقوط آزاد و چتر بازی تفریحی
Speedrider آموزش پارااسکی
تئوری آموزش پاراگلایدر (مقدماتی) 6
تئوری آموزش پاراگلایدر (مقدماتی) 5
تئوری آموزش پاراگلایدر (مقدماتی) 4
تئوری آموزش پاراگلایدر (مقدماتی) 3
تئوری آموزش پاراگلایدر (مقدماتی) 2
تئوری آموزش پاراگلایدر (مقدماتی) 1

پرواز تفریحی پاراگلایدر

پرواز تفریحی دونفره با پاراگلایدر

زمان برگزاری پروازهای تفریحی :
همه روزه از ساعت 8 صبح تا 7 عصر پروازهای تفریحی دونفره با پاراگلایدر
زیباترین خاطره ی زندگیتان را برایتان رقم خواهیم زد
بدون نیاز به آموزش و کمتر از 2 دقیقه آماده ی پرواز خواهید شد
هزینه ی پروازتفریحی :
1.700.000ریال
هزینه ی رزرو :
400.000ریال
هزینه ی فیلمبرداری:
250.000ریال

رزرو پرواز تفریحی,paraglider

onlyuhf

فروش واکی تاکی پوکسینگ

خواشمندیم در صورت قطعی بودن خرید وسفارش با شماره های تماس فروشگاه تماس بگیرید
لیست قیمت ها درون وبلاگهاست


آموزش پاراگلایدر

آموزش پاراگلایدر دوره ی مقدماتی

15 جلسه ی 2 ساعته
شامل : آشنایی با چتر و بال کشی - پرواز کوتاه - پرواز های دونفره با مربیان - و پرواز تک نفره ی کارآموز بیمه مسئولیت و تربیت بدنی
صدور گواهینامه و مجوز پرواز از فدراسیون ورزشهای هوایی
کادر آموزشی متشکل از با سابقه ترین های این ورزش و جزو انجمن ورزشهای هوایی به همراه 4 کمک مربی همزمان در جلسات آموزشی تعرفه های آموزشی :
تعرفه ی شماره 1:
هزینه ی آموزش 20.000.000 ریال
15 جلسه - تعداد روزهای آموزشی کارآموز یک روز و دو روز در هفته - پنجشنبه ها و جمعه ها
تعرفه ی شماره 2
هزینه ی آموزش 19.000.000 ریال
تخفیف اینترنتی

پرواز تفریحی پاراگلایدر

راه اندازی سیستم دریافت بلیط رزرو اینترنتی

09122061238

هزینه ی رزرو پرواز تفریحی
400.000 ریال
برای رزرو زمان پرواز تفریحی می بایستی یک هفته تا 48 ساعت قبل اقدام کنید

09122061238
تلفن تماس رزرو پرواز های تفریحی:
09122061238
زمان ثبت نام کلاسهای آموزشی پاراگلایدر
روزهای فرد از صبح 8 تا 6 بعد از ظهر
مدارک جهت ثبت نام :
2 قطعه عکس + 2 فتوکپی شناسنامه + 2 فتوکپی کارت ملی + پیش پرداخت 800 هزارتومان

PARAPINK5|هواشناسی-طبقه بندی ابرها پاراگلایدر
09101830502 P5 COMPANY

ابرهای سیروس(Cirrus )

این ابرها از مرتفعترین ابرها بوده واغلب به صورت پرمانند و سفید رنگ و شفاف (ملو از بلورهای یخ) در آسمان دیده میشوند. این ابرها بعضاً به صورت دستههای منظم جدا از هم، در آسمان دیده میشوند در این صورت موسوم به سیروسهای هوای خوب بوده و اگر توأم با ابرهای سیرواستراتوس و آلتواستراتوس گردند. معمولاً علامت هوای بد میباشند.

2 سیرو استراتوس(Cirrostratus):

این ابرها را میتوان سیروسهای نازك تور مانندی دانست كه از ابرهای كوچك سفید و به هم فشرده به شكل گوله پشمی شكیل یافتهاند و به علت شفافیت خورشید و ماه و ستارگان از پشت آنها قابل رویت بوده و اغلب هالهای دور خورشید و ماه تشكیل میدهند. این هاله نتیجه شكست نور بوسیله بلورهای یخ معلق در هوا است ظهور این ابرها، علامت نزدیك شدن هوای طوفانی بوده و به همین لحاظ، این ابرها را میتوان پیش از فرا رسیدن هوای بد و یا حالتهای طوفانی هوا، مشاهده نمود.

سیرو استراتوس

3سیرو كومولوس( Cirrocumulus)

  این ابرها اغلب از توسعه ابرهای سیرو استراتوس حاصل شده و بدون سایه میباشند و غالباً به جای خورشید و ماه هالهای در آسمان بوجود میآورند. ساختمان آنها اغلب متشكل از قطعات سفید رنگ بوده و معمولاً پیش از ابرهای سیروس در آسمان ظاهر میشوند. ظهور آنها در آسمان، مقدمه فرا رسیدن هوای ابری و طوفانی است.


Cirrocumulus

4آلتو استراتوس (Altostratus)

این ابرها به صورت لایههای یكنواخت و متحدالشكل خاكستری یا متمایل به آبی به صورت تركیبی از الیاف، آسمان را میپوشانند.به علت قشر ظریف این ابرها تشخیص موقعیت خورشید از پشت آنها امكانپذیر است معمولاً پس از پیدایش ابرهای آلتو استراتوس، ریزیشهای جوی در سطح وسیعی به طور مدام شروع میگردد.

آلتو استراتوس

5آلتوكومولوس (Altocumulus)

 این ابرها شامل لایهها و یا تكههای بزرگ گوی مانندی از قطرات زیر آب بوده كه معمولاً بصورت شیار و یا امواج نسبتاً منظمی مشاهده میگردد. جریان عمودی هوا در لایهای كه بوسیله این ابرها پوشیده شده، سبب رشد سریع قابل ملاحظهایی در جهت عمودی در این ابر میگردد به همین سبب، این ابرها اغلب در بالای قلل كوهها و یا در فوق جریانات عمودیمشاهده میگردند . این ابر اغلب شكل عدسی دارند . پدیدار شدن این ابرها در آسمان بیانگر شرایط بد هوا و ایجاد رعد و برق میباشد.

آلتوكومولوس (Altocumulus)

6استراتوس (Stratus)

نوع اصلی این ابر لایهای یكدست و شبیه مه میباشد . و معمولاً به صورت توده متراكمی از بخار آب كه قطر آن در همهجا یكسان است، مشاهده میگردد. ارتفاع این ابر از سطح زمین بسیار كم است بارندگی در این ابرها در حرارتهای فوق صفر درجه سانتیگراد بصورت ریزدانه میباشد.
منبع : parapink5

استراتوس

7استراتوكومولوس (Stratucumulus)

این ابرها دارای رنگی تیره و یا سفید متمایل به خاكستری بوده معمولاً بصورت دسته یا خطوط و یا تودههای كروی مانند بزرگ و امواج كروی از ابرهای خاكستری با فواصل و شكافهای روشن تشكیل میگردد. این ابرها اغلب بیشتر آسمان را پوشانده و بارندگی آن بصورت ریزدانه بود. و در نتیجه فاقد شرایط بارندگیهای رگباری است.
استراتوکومولوس چیست؟/ غر‌ش‌هایی که راه به جایی نمی‌برندابرهایی که پس از لحظاتی جولان و غرش فروکش می‌کنند و بار سفر می‌بندند و تنها لکه‌های تیره خود را در آسمان آبی باقی می‌گذارند. اما حکایت ابرهای مورد اشاره در صحنه و فضای سیاسی هم نمود دارد و اشخاص و تشکل‌هایی هستند که تنها لکه‌ایی از آن‌ها باقی می‌ماند و جز غرش‌های بی ثمر فایده دیگری ندارند.
منبع : parapink5

7استراتوكومولوس

8نیمبواستراتوس (Nimbostratus)

این ابرها متراكم و فاقد شكل معینی بوده و تمام آسمان را بهطور نامنظم میپوشانند بارندگیهای حاصل از این ابرها اغلب مداومند.
منبع : parapink5

نیمبواستراتوس 

9كومولوس: (Cumulus)

این ابرها اغلب ساختمان گل كلمی داشته و سطح بالای آن حالت گنبدی دارد و متشكل از قطعات كوچك ابرهای سفید پنبهای است كه معمولاً صبحگاهان در امتداد ارتفاعات تشكیل میگردند و دارای حالت جوشش (در اثر صعود هوای مرطوب) هستند . قطعات پراكنده این ابرها تقریباً دارای ارتفاع یكسان و معرف به كومولوسهای هوای خوب میباشند.
منبع : parapink5 

كومولوس: (Cumulus) 

10كومولونیمبوس (Cumulonimbus)  (CB3 

این ابر كه با نام تاورین سی بی معروف است، ابری است باران زا و بزرگ با قله هایی فوق العاده تماشایی .غلظت این ابر به مانند غلظت یك عسل غلیظ است بنابراین ابری است خطرناك برای هواپیماهاو وسایل پروازی . این ابرها از تودههای بزرگ و انبوه ابر كه به شكلبرج عظیمی سر به آسمان كشیدهاند تشكیل میگردند رنگ قسمت فوقانی در این ابرهامتمایل به آبی و سطح زیرین آب كاملاً تیره میباشد . این ابرها به نام ابرهای رعدوبرق نیز معروفاند. و بارندگی آنها بصورت رگباری است. اغلب با یك جبهه سرد و فعال همراه بوده و یا در اثر ناپایداری محلی ایجاد میشوند و در عرضهای میانه اغلب در اوایل بهار و پاییز مشاهده میشوند.
منبع : parapink5

10كومولونیمبوس 

ابر كومولونیمبوس كاپیتالوس (CB9)

این ابر عظیم ترین ابر دنیا است  به نام اسكاتر سی بی و كوهه رعد و برق معروف است.ابری فوق العاده عظیم الجثه كه به مانند یك ماشین الكتریكی فوق العاده پر قدرت از یك طرف رطوبت هوا را می مكد و از طرفی دیگر میلیون ها لیتر آب را در هر ثانیه به زمین می كوبد.این ابر كه غلظتش مانند یك عسل درون یخچال است مولد رعد و برق می باشد. پس ابری است پر خطر اما زیبا.mammatus of cumulonimbus
منبع : parapink5

        7  ابر كومولونیمبوس كاپیتالوس 

THE BEST TRAINING WE PARAGLIDING